Psychologické poradenství a psychoterapie

Pro malé i dospívající děti a jejich rodiče

FacebookInstagram

Ačkoliv využívají děti a dospělí při psychoterapii jiný prostředek sebevyjádření, poslání je pro mě stejné - poskytnout prostor oboustranné důvěry, ve kterém má klient příležitost budovat vztah především sám k sobě.

O mě

a další kurzy 

Děti

Formu psychoterapie volím dle věku dítěte. U nejmladších dětí využívám herní terapii, která dětem umožňuje vyjádřit své pocity a myšlenky skrze hru. U starších dětí a dospívajících kombinuji různé techniky jako je rozhovor, arteterapie, sandplay a imaginace. Každý přístup je individuálně přizpůsoben potřebám a možnostem dětského klienta.

Rodiče

Nabízím poradenství a řešení specifických potíží ve výchově, vždy se zaměřením na jedinečnou osobnost dítěte a jeho rodičů. Pro rodiče mladších dětí nabízím skupiny filiální terapie, pomocí kterých se rodiče naučí základům léčivé terapeutické hry, posílí vzájemný vztah a osvojí si nezraňující způsoby řešení různých konfliktních situací.

Kontaktní údaje

Aktuálně nepřijímám nové klienty z kapacitních důvodů. Volná místa nabízí Ratolest Brno.

V případě akutní krize využijte sekci Další kontakty.

Telefon: + 420 739 781 601 

Objednávejte se prosím pomocí sms nebo emailu, ozvu se Vám nazpět.

Email: info@psychologie-hajkova.cz

Adresa: Špitálka 16, Brno - střed, 1. patro (zvonek Hájková)

Parkování je možné před budovou (modrá zóna), případně ve dvorku (při parkování zde nutná opatrnost - velmi úzký vjezd). Vzhledem k častému dopravnímu vytížení ulice doporučuji využít MHD - zastávka Vlhká.